Gry planszowe

Speed Cups

oceny
wasza 4,5
cena: 69,90 zł
Brak towaru

Szybka i zabawna gra twórcy popularnego Halli Galli.

Jak szybko jesteś w stanie wyróżnić poszczególne elementy z zobaczonego obrazka i jak szybko potrafisz je odwzorować? Zadanie wydaje się proste, ale kiedy goni Cię czas i czujesz presję pozostałych graczy, nietrudno o niewielką pomyłkę. Może uznasz, że to drugi wagon był niebieski, a nie trzeci? Albo wyda Ci się, że najniżej umieszczona filiżanka jest żołta a nie czarna? Jeśli nie zdołasz połączyć szybkości z precyzją, nie osiągniesz mistrzostwa w Speed Cups.

Haim Shafir, twórca znanej i kochanej gry Halli Galli zaprojektował Speed Cups – kolejny fantastyczny tytuł oparty na szybkości (i posiadający dzwonek w zestawie). Tym razem zamiast zbierać owoców układamy różnokolorowe kubeczki. W zestawie znajdują się 24 karty z obrazkami przedstawiającymi różne kombinacje 5 dostępnych kolorów. Zadaniem graczy jest jak najszybsze ułożenie prawidłowego wzoru ze swoich kubków i zadzwonienie w leżący na środku stołu dzwonek. Jeśli układ zgadza się z obrazkiem na karcie pierwszy gracz zdobywa tę kartę i rozpoczyna się następna tura. Wygrywa ten, kto na koniec gry będzie w posiadaniu największej ilości kart.

Speed Cups nadaje się zarówno jako szybka gra do rozkręcenia imprezy czy sposób na bezkrwawe rozstrzygnięcie nieporozumień, jak i wesoła gra rodzinna lub trening refleksu i wyobraźni przestrzennej dla młodych graczy. 

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.