Gry planszowe

Cień Nerekhall

Descent: Wędrówki w mroku : Dodatek do gry

cena: 219,90 zł
Brak towaru

Miasto Nerekhall podniosło się po czasach upadaku i na przekór zagrożeniu ze strony Namiestnikó Daqana. Dziś jego obywatele śmiało twierdzą: "Zło dawno mineło". Cóż z tego, skoro przerażające siły odradzają się w ukrytych zakątkach miasta? Przygotowują się na nadchodzący wielkimi krokami dzień, gdy Nerekhall, baronie i care Terrinoth zatrzęsą się w posadach przed obliczem nowo zdobytej potęgi mroku

 

Cień Nerekhall to dodatek do gry Descent: Wędrówki w mroku 2. edycja, oferujący graczom nową kampanię oraz wyjątkowe doświadczenia. Rozszerzenie zawiera nowych bohaterów, potwory, klasy i wiele innych elementów.

Kampania „Cień Nerekhall” rozgrywa w samym sercu Terrinoth. Jej uczestnicy staną się częścią mrocznej opowieści pełnej zdrady, a zarazem będą starać się wyplenić korupcję toczącą miasto zarówno w przeszłości, jak i współcześnie.

Dzięki 16 nowym, plastikowym figurkom, 46 wyjątkowo zaprojektowanym kafelkom mapy, ponad 100 kartom i wielu innym elementom, Cień Nerekhall będzie wspaniałym dodatkiem do każdej kolekcji gry Descent: Wędrówki w mroku 2. edycja!

Uwagi:

  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry:Descent: Wędrówki w mroku.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.