Gry planszowe

Trick Logic - Kreatywne płytki

Zestaw dodatkowy - plansza do gier i zabaw

cena: 134,90 zł
Brak towaru

System płytek Trick Logic wraz z akcesoriami to świetna rozrywka dla każdego niezależnie od wieku i płci. Łączy on w sobie elementy zabawy oraz kreatywnego i logicznego myślenia. Wspomagaja rozwój nie tylko dzieci i młodzieży ale również dorosłych w zakresie percepcji przestrzeni i zdolności motorycznych. Wpływa na uspokojenie oraz polepszanie umiejętności koncentracji i panowania nad swoim ciałem.

Ilość sposobów wykorzystania płytek Trick Logic jest praktycznie nieograniczona. Można z nich BUDOWAĆ, można nimi GRAĆ lub UKŁADAĆ je jak kostki domina – bijąc rekordy na miarę DOMINO DAY we własnym domu. Nic nie stoi na przeszkodzie aby różnokolorowe płytki układac jak PUZZLE, które po wywróceniu stworzą piękny, zaprojektowany wzór.

Prezentowana plansza do gier i zabaw (o wymiarach 552x393x10 mm) w kolorze kości słoniowej posiada 108 pól. W zestawie znajduje się również drewniana kulka. Sama plansza to lakierowana płyta MDF. Dzięki niej otrzymujemy sposobność  budowania wspaniałych labiryntów oraz zagrania w wiele gier strategicznych i logicznych. Istnieje również możliwość łączenia dowolnej ilości plansz w jedną olbrzymią powierzchnię do gry.

 

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.