Gry planszowe

Story Cubes

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Oryginalna gra w opowiadanie historii z pomocą specjalnych kostek. 

Zadaj sobie jedno bardzo proste pytanie: czy lubisz opowieści? Jeśli tak, to Story Cubes na pewno przypadną Ci do gustu. Ta gra – prosta i genialna zarazem – jest doskonałym narzędziem do rozwoju wyobraźni twórczej, treningu umiejętności narracji i (co najważniejsze) do świetnej zabawy.

Założenie jest banalnie wręcz proste: masz dziewięć, znakomicie wykonanych kostek sześciennych, z różnymi obrazkami na ściankach. Rzuć nimi, przyjrzyj się dokładnie co wypadło i spróbuj swoich sił w stworzeniu ciekawej historii, w której zawarte zostaną wszystkie wylosowane elementy. Nie ma więcej zasad, długich instrukcji obsługi i złożonych plansz do układania. Masz kostki, wiesz co robić.

Story Cubes jest grą, która zostawia całość zabawy w rękach graczy. Chcesz grać samemu? Bardzo proszę! W dwie osoby? Nie ma problemu! W dużej grupie? Wedle woli! Chcesz skomplikować sobie zasady? Jasne, wszystko jest w Twoich rękach. Może chcesz wykorzystać to do opowiadania dzieciom bajek na dobranoc? Albo zamierzasz uczyć się w ten sposób języka obcego? Może starasz się rozruszać nieco sztywną imprezę? A może jesteś pisarzem, który bardzo potrzebuje weny twórczej? Cokolwiek sobie wymyślisz Story Cubes będą się do tego nadawać!

Jeśli zaś dziewięć kostek to nie dość, żeby nasycić Twoją potrzebę opowieści, to sięgnij po dodatkowe kości i stwórz jeszcze bardziej wyrafinowane historie. Pamiętaj, tylko Twoja wyobraźnia Cie ogranicza. 

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.