Gry planszowe

Panic Lab

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Dynamiczna i przyjemna gra, wymagająca zarówno spostrzegawczości jak i szybkiego myślenia.

W ściśle tajnym, rządowym laboratorium, prowadzącym badania nad genetycznymi modyfikacjami ameb i ślimaków, wybuchła panika. Z powodu nieuwagi jednego z asystentów wszystkie okazy zostały wypuszczone na wolność! Istoty te kryją się teraz po szybach wentylacyjnych i zamkniętych od lat laboratoriach, przechodząc coraz to nowe mutacje i utrudniając poszukiwania zdesperowanym naukowcom.

Panic Lab to wesoła gra imprezowa, w której liczy się refleks, spostrzegawczość i szybkość myślenia. Gracze układają krąg z losowo dobranych płytek ameb, ślimaków, kratek wentylacyjnych i laboratoriów mutacyjnych. Następnie rzucają kośćmi w celu ustalenia kształtu i ubarwienia początkowego stworka, oraz kierunku w którym on ucieka.

Gracze muszą jak najszybciej znaleźć pierwszą amebę, a następnie w myślach prześledzić jej ruch poprzez wszystkie kratki wentylacyjne, które pozwalają amebie przemieścić się z jednej kratki do drugiej, oraz znajdujące się na jej drodze laboratoria mutacyjne zmieniające kształt, kolor czy umaszczenie (paski lub kropki) danego zwierzaka. Pierwszy który wskaże prawidłowy kafelek wygrywa żeton zwycięstwa, zaś pierwszy który zdobędzie pięć żetonów wygrywa grę.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.