Gry planszowe

Czarne historie

cena: 42,00 zł
Brak towaru

Popularna detektywistyczna gra imprezowa.

Ciekawość to najbardziej naturalna cecha człowieka. Jak to działa? Kto to zrobił? Jak to się stało? – te pytania towarzyszą ludziom na każdym kroku. Im bardziej tajemnicze zdarzenie tym bardziej chcemy odkryć prawdę o jego przyczynach i przebiegu. Nie ma zaś bardziej tajemniczych, niepokojących i wciągających zdarzeń, niż zagadki kryminalne.

Czarne historie to gra, która w 130% wykorzystuje ludzką ciekawość: rozgrzewa ją do czerwoności absurdalnie brzmiącymi opisami i zmusza do pracy nad rozwiązaniem zagadki. Gra ma wyjątkowo proste zasady: jeden z graczy (narrator) odczytuje dziwnie brzmiące zdanie, będące puentą jakiejś czarnej opowieści. Zadaniem pozostałych graczy jest przy pomocy niewielkiej liczby pytań ustalić przebieg zdarzenia. Pełna opowieść znajduje się na tylnej stronie karty, dzięki czemu narrator może udzielać graczom odpowiedzi na pytania i poinformować ich, kiedy już rozwiążą zagadkę.

Opowieści są czarne, i nieco makabryczne, ale nie są niesmaczne. Gra jest idealna dla wszystkich fanów czarnego humoru i osób z dużą wyobraźnią.

W zestawie znajduje się 50 różnych opowieści – część jest fikcyjna (choć prawdopodobna), część opiera się na faktach.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.