Gry planszowe

Munchkin 3: Kardynalne błędy

Munchkin : Dodatek do gry

cena: 54,90 zł
Brak towaru

Rozszerzenie humorystycznej gry karcianej o zabijaniu potworów i gromadzeniu skarbów.

Nie masz szczęścia do towarzyszy: zawsze są strasznie niekompetentni. Zobacz na przykład na Twoją ostatnią drużynę: Kapłanka twierdziła, że słyszy głosy, Wojownik nie odróżniał swojej prawej nogi od lewej ręki, a Czarodziej codziennie coś podpalał – niby przypadkowo, ale ten błysk w jego oku sugerował inaczej.

Najbardziej dobitnym przejawem ich niekompetencji jest jednak to, że wszyscy są martwi! Co prawda to Ty nasłałeś na nich Rozwścieczoną Przedwieczną Roślinę Doniczkową, no ale bez przesady – Ty takich przeciwników wciągasz nosem. To była taka sympatyczna zdrada, przyjacielski nóż w plecy. Gdyby nie popełniali głupich błędów – jak zaufanie gnomiemu bardowi o skłonnościach psychopatycznych – nadal byli by żywi. Prawdziwy Munchkin nigdy się nie myli.

Munchkin 3: Kardynalne Błędy to trzeci dodatek do Munchkina, dodający 110 nowych kart czyniących rozgrywkę jeszcze bardziej ekscytującą i jeszcze zabawniejszą. Pojawia się nowa rasa: Gnom, nowa klasa: Bard, nowi przeciwnicy, tacy jak Żelkowy Golem, Janosik czy Utytłani Goci i nowe przedmioty jak Ciupaga czy Talizman z Magdą i Mieciem. Są też karty stworzone wyłącznie na potrzeby polskiej edycji, takie jak Wielka Orkiestra Potwornej Mocy. Dużo śmiechu gwarantowane.

Uwagi:

  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa edycja gry Munchkin.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.