Gry planszowe

Munchkin 4: Rumaki do paki

Munchkin : Dodatek do gry

cena: 54,90 zł
Brak towaru

Rozszerzenie humorystycznej gry karcianej o zabijaniu potworów i gromadzeniu skarbów.

Nie każdy może być bohaterem – niektórzy po prostu się do tego nie nadają. Powody tych nieszczęśników różnią się od siebie: jedni zbyt mało kochają cudze skarby; inni należą do jakichś radykalnych ekologicznych organizacji i nie dostrzegają zalet zorganizowanych polowań na potwory; jeszcze inni są zwyczajnymi łamagami, dla których ugotowanie herbaty czy wbicie gwoździa są zadaniami ponad siły.

Bohaterowie – munchkini – to elita, najlepsi z najlepszych, wybrańcy przeznaczenia czy innego szajsu, szkoleni w jednym tylko celu: odciążaniu świata z nadmiaru skarbów. Nawet najlepsi mogą jednak czasem skorzystać z usług mniej sprytnych przedstawicieli ras (podobno) inteligentnych. Zawsze przyda się jakiś leszcz do transportu ciężkiego sprzętu, podlizywania się czy przyjęcia strzały lecącej z pułapki w ciemnym korytarzu. W zamian może on kąpać się w blasku chwały bohatera i usługiwać mu na każdym kroku. Za prawdziwym Munchkinem ciągnie się sznur przydupasów.

Munchkin 4: Rumaki do Paki to kolejny dodatek do Munchkina, dodający 110 nowych kart czyniących rozgrywkę jeszcze bardziej ekscytującą i jeszcze zabawniejszą. Pojawiają się dwa zupełnie nowe typy kart: Karty Przydupasów jak na przykład Przydupas Niziołek, oraz Karty Rumaków jak Ziejący Ogniem Smok, czy Potężny Rumak Bojowy. Dodani są też nowi przeciwnicy, tacy jak Wróż Kapone i nowe przedmioty jak Hełm Terroru. Są też karty stworzone wyłącznie na potrzeby polskiej edycji, takie jak groźna Dzika Pola. Dużo śmiechu gwarantowane.

Uwagi:

  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa edycja gry Munchkin.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.