Gry planszowe

Munchkin Cthulhu

cena: 89,90 zł
Brak towaru

Nowa gra karciana oparta na mechanice Munchkina.

Nie jest Munchkinem ten, kto nie włada kartami

Nawet śmierć może umrzeć, wraz z wysokimi poziomami

Przedwieczne, bluźniercze, straszliwe, nieopisane, plugawe szaleństwo czai się na każdym kroku! Gwiazdy ustawiły się w porządku, Wielcy Przedwieczni znowu kroczą po ziemi a kultyści co noc odprawiają swoje obmierzłe rytuały. Innymi słowy: wreszcie można zacząć zdobywać poziomy! Po długich latach posuchy w kwestii zdobywania doświadczenia, po miesiącach męczących dochodzeń lub żmudnych prób odgrywania śliniących się szaleńców, Badacze Tajemnic wreszcie dołączyli do grona tych szczęśliwych postaci, które mogą skupić się na tym co w grach fabularnych najważniejsze: zabijaniu potworów, gromadzeniu potężnych skarbów i zdobywaniu kolejnych poziomów doświadczenia.

Munchkin Cthulhu to samodzielna gra karciana, oparta o znany z gry Munchkin model rozwoju postaci dzięki losowo dociąganym kartom. Tym razem Munchkinowa mechanika przeniesiona została do świata mitów i przedwiecznych bóstw, stworzonego przez H.P. Lovecrafta. Munchkin Cthulhu pełen jest humoru i oczywistych nawiązań do najbardziej znanych motywów z mitologii Cthulhu, którego zapewnią każdemu fanowi wiele ataków niekontrolowanego śmiechu.

Pomimo iż Munchkin Cthulhu jest samodzielną grą, można go również potraktować jako dodatek i łączyć z dowolną inną edycją Munchkina.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.