Gry planszowe

Munchkin z Karaibów

cena: 89,90 zł
Brak towaru

Nowa gra karciana oparta na mechanice Munchkina.

Siadajcie szczury lądowe, opowiem wam pewną historię. Dawno, dawno temu żył potężny, niebezpieczny pirat, zwany Czarnobrodym. Pirat kochał skarby, a że wszyscy się go bali, mógł rabować do woli. Pewnego dnia zebrała się cała armada, chcąc zakończyć jego panowanie na morzach. Na ich nieszczęście okazało się, że nawet w wielkiej grupie nie są w stanie mierzyć się z Czarnobrodym. Ich atak nie był jednak kompletną porażką. Po zatopieniu ich wszystkich statków Czarnobrody zyskał już tyle punktów doświadczenia, że zdobył 10 poziom i stał się pierwszym piratem-munchkinem! Od tego czasu jego naśladowcy hulają po morzach i oceanach rabując skarby i zdobywając poziomy. Czy jesteście dość zuchwali, żeby spróbować swoich sił na karaibskich wodach?

Munchkin z Karaibów to samodzielna gra karciana, oparta o znany z gry Munchkin model rozwoju postaci dzięki losowo dociąganym kartom. Tym razem Munchkinowa mechanika przeniesiona jest do świata piratów, morskich potworów, rekinów i oczywiście pirackich skarbów.. Munchkin z Karaibów pełen jest humoru i parodii najbardziej rozpoznawalnych motywów o pirackiej tematyce. Ta gra na pewno zapewni wiele ataków niekontrolowanego śmiechu zarówno wilkom morskim jak i szczurom lądowym.

Pomimo iż Munchkin z Karaibów jest samodzielną grą, można go również potraktować jako dodatek i łączyć z dowolną inną edycją Munchkina.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.