Gry planszowe

Munchkin Zombie

cena: 89,90 zł
Brak towaru

Nowa gra karciana oparta na mechanice Munchkina.

Okej świeżak: szybki kurs i jedziemy. Jak się domyślasz w Twoim życiu właśnie zaszła poważna zmiana – wkroczyłeś na nową ścieżkę kariery. Wiąże to się z pewnym przewartościowaniem priorytetów. Tą ręką się nie przejmuj, od utraty ręki jeszcze nikt nie umarł. Przynajmniej nikt z naszych. W sumie to tylko jedna rzecz powinna Cie interesować: mózgi. Niektórzy Ci powiedzą, że łydki biegacza też są smaczne, albo nie ma to jak dobrze zamarynowana wątróbka alkoholika, ale to wszystko kit, który będą Ci wciskać, żeby było więcej mózgów dla nich. Ludzkie mózgi to prawdziwy delikates, więc jak tylko możesz to pożeraj ile wlezie, póki jakieś są na stanie.

Teraz tak: widzisz tych ludzi z dwururkami, tam pod płotem? Do nich nie podchodź bez porządnej ekipy. Wiem, dobre, nieużywane mózgi się marnują, ale nie poradzisz – z irracjonalnymi kolesiami się nie dogadasz. Kumasz na razie? Świetnie. To teraz najważniejsze: jęki. Musimy trzymać określony image, rozumiesz, więc jak idziesz na akcje to nie zapomnij głośno jęczeć. Ostatecznie możesz wołać: móóóózgiiii... Albo nie, lepiej: braaaainss. Wiesz, żeby tak multikulturowo było.

Gotowy? No to jazda, nie ma co marnować czasu. Nie ma mózgów, nie ma poziomów.

Munchkin Zombie to samodzielna gra karciana, oparta o znany z gry Munchkin model rozwoju postaci dzięki losowo dociąganym kartom. Tym razem Munchkinowa mechanika przeniesiona jest do postapokaliptycznego świata pełnego wygłodniałych zombie. I to właśnie w pożeraczy mózgów wcielą się gracze, w tej pełnej czarnego humoru grze. Krocząc po wyludnionych miastach i opuszczonych centrach handlowych, będą musieli upolować dość pożywienia, żeby zdobyć 10 poziom. Będą jednak musieli być ostrożni, gdyż w ruinach kryją się groźni przeciwnicy, którzy zdołali przetrwać apokalipsę.

Pomimo iż Munchkin Zombie jest samodzielną grą, można go również potraktować jako dodatek i łączyć z dowolną inną edycją Munchkina.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.