Gry planszowe

Rune Age (PL)

cena: 109,90 zł
Brak towaru

Umieszczona w świecie Terrinoth gra karciana, w której talie składa się podczas rozgrywki.

Oto świt nowej ery, wieszczonej w pradawnych przepowiedniach. Wojna przyniosła głód, a proroctwa zwiastują zbliżającą się burzę, przekreślając szanse na powrót czasów pokoju i dobrobytu. Pośród nadchodzących kataklizmów cztery rasy będą walczyć o bogactwo, wpływy i bezcenne Smocze Runy. Wraz z wielkim konfliktem wynurzającym się zza horyzontu i ziszczającą się szeptem przepowiednią, nadszedł czas, żeby zebrać wszystkie siły i zdobyć należne Ci miejsce w księgach legend świata Terrinoth!

Rune Age to przygodowa gra karciana, której akcja toczy się w fantastycznym świecie Terrinoth, znanym między innymi z takich gier jak Descent: Wędrówki w mroku, Runewars czy RuneboundKażdy z graczy obejmuje kontrolę nad jedną z ras pogrążonych w wojnie o dominację nad krainą.

Rune Age to gra oparta o popularny mechanizm budowy talii (deck-building), w której rozgrywka toczy się według jednego z czterech scenariuszy. Każdy scenariusz opisuje warunki zwycięstwa oraz typy kart występujące w rozgrywce. Każdy z uczestników rywalizacji zaczyna ze skromną talią początkową, która prezentuje siłę militarną i zdolności jego frakcji. Kluczowe na drodze do sukcesu jest rozważne pozyskiwanie wybranych kart i wzmacnianie nimi swojej talii.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.