Gry planszowe

Pory Roku

Seasons

cena: 129,90 zł
Brak towaru

Interesująca gra karciana o nietypowym pojedynku magów.

Najpotężniejsi czarnoksiężnicy królestwa zebrali się w sercu lasu Argos, aby wziąć udział w legendarnym turnieju dwunastu pór roku. Na koniec trzyletnich zmagań, spośród uczestników turnieju zostanie wyłoniony nowy Arcymag królestwa Xidit. Wejdź do gry, czarodzieju! Zadbaj o wyposażenie w pradawne magiczne przedmioty, przywołaj swoich najwierniejszych kompanów i staw czoło wyzwaniu!

Seasons to gra karciana, w której gracze wcielaja się w potężnych magów i walczą w turnieju pór roku. Przed rozpoczęciem gry gracze wybierają 9 kart mocy, które w znaczący sposób wpłyną na dalszy przebieg gry. Na początku każdej rundy gracz rozpoczynający wykonuje rzut kośćmi przypisanymi do aktualnie panującej pory roku. Wyrzucone symbole wskazują graczom akcje, jakie mogą oni wykonać w bieżącej rundzie. Ponadto, kości określają, o ile pól przesunie się znacznik na kole pór roku na koniec rundy. W grze występuje 20 kości pór roku w czterech kolorach. Niebieskie kości odpowiadają zimie, zielone wiośnie, żółte lecie i czerwone jesieni.

W każdej rundzie gracze starają się wykonać jak najwięcej akcji oferowanych przez kości. Możliwości jest wiele: mogą gromadzić energię, kompanów i magiczny ekwipunek czy też zbierać kryształy i punkty prestiżu.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.