Gry planszowe

Munchkin 6: Opętane Lochy

Munchkin : Dodatek do gry

cena: 54,90 zł
Brak towaru

Rozszerzenie humorystycznej gry karcianej o zabijaniu potworów i gromadzeniu skarbów.

Podziemia to jak supermarket dla munchkinów. Wszystkie te potwory ustawione równiutko na półkach, ze skarbami ułożonymi w porządne stosy tuż za nimi. Tylko chodzić po mrocznych korytarzach i wybierać. I jeszcze te wszystkie promocje... Dwadzieścia dwa orki w cenie jednego. Zabij teraz, a dostaniesz smoka wawelskiego gratis!

Trzeba jednak wiedzieć do jakich podziemi chodzić. Są lochy i są Lochy. Nikt poza nadgorliwymi lub niedoświadczonymi herosami nie będzie się telepać po wąskich, wilgotnych tunelach szczurołaków, tylko po to, żeby na koniec stoczyć nic nie wartą walkę i dostać jakiś zardzewiały sztylet, czy przegniłą zbroję po dziadku sołtysa. Wybór odpowiednich lochów to jest sztuka. W porządnych podziemiach musi być klimatyzacja, darmowe drinki i duże zagęszczenie skarbów na metr kwadratowy. Prawdziwy Munchkin nie szlaja się przecież po lochach dla frajerów.

Munchkin 6: Opętane Lochy to kolejny dodatek do Munchkina, dodający nowe karty czyniące rozgrywkę jeszcze bardziej ekscytującą i jeszcze zabawniejszą. Pojawia się nowy typ kart: Karty Lochów (20 kart). Wejście do nich może okazać się szansą na bogactwo, lub śmiertelną pułapką. Do tego dołączone są karty Portali (16 kart), umożliwiające przemieszczanie się pomiędzy lochami. 

Uwagi:

  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa edycja gry Munchkin.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.