Gry planszowe

Munchkin Zombie 2: Kosi, kosi łapci

Munchkin : Dodatek do gry

cena: 54,90 zł
Brak towaru

Rozszerzenie humorystycznej gry karcianej osadzonej w klimatach zombie.

Cała ta propaganda anty-zombie to nic więcej jak mowa nienawiści. Jakby na to nie patrzeć, zombie to najbardziej pożyteczna i tolerancyjna grupa ze wszystkich: zjadamy każdego, niezależnie od koloru skóry, religii czy orientacji seksualnej. Rozmiar też nie ma dla nas znaczenia. Jesteśmy zawsze gotowi podać pomocną dłoń. Nie zawsze naszą, ale liczy się gest (i możliwość użycia tej ręki jako maczugi, lub rezerwy żywnościowej).

No i nie zapominajmy o naszej roli w oczyszczaniu miast z wszelkiej maści podejrzanych włóczęgów, wałęsających się po opustoszałych ulicach z naładowaną bronią. To prawie terroryści! I jedyne o co prosimy w zamian to mózgi. Czy to naprawdę tak dużo? I tak mało kto ich używa, a my przynajmniej dostaniemy za nie poziomy.

Munchkin Zombie 2: Kosi, kosi łapci to pierwszy dodatek do Munchkina Zombie, dodający nowe karty, które uczynią rozgrywkę jeszcze bardziej ekscytującą i jeszcze zabawniejszą. Wśród 110 nowych kart są zarówno przydatne przedmioty (jak Bagaż podręczny) jak i pożywienie, lub jak kto woli – przeciwnicy (np. Weganka). Dodana jest też nowa moc (Głodny) i nowa „stylówa” (Pozszywany Zombie).

Uwagi:

  • To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa edycja gry Munchkin Zombie.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.