Gry planszowe

Munchkin Apokalipsa

cena: 89,90 zł
Brak towaru

Nowa gra karciana oparta na mechanice Munchkina.

Przepowiednie okazały się być prawdziwe: koniec świata się rozpoczął. Wszelkiego rodzaju naturalne i nienaturalne katastrofy są codziennością, pieczęci są łamane a kucyki apokalipsy przemierzają Ziemię siejąc zniszczenie. Rządy już upadły, na ulicach panuje całkowita anarchia i każdy musi walczyć o przetrwanie wśród ruin. Całe swoje życie czekałeś na taką okazję. Możesz wyjąć z szafy karabin po pradziadku, skołować hełm domowej roboty z garnka i wyruszyć na spotkanie przeznaczenia. Wreszcie nikt nie będzie Ci przeszkadzał w zdobywaniu poziomów doświadczenia – wszystkie te nudne przepisy zakazujące strzelania do innych ludzi są już nieaktualne. Apokalipsa może i jest piekłem dla zwykłych zjadaczy chleba, ale jest rajem dla munchkinów!

Munchkin Apokalipsa to samodzielna gra karciana, oparta o znany z gry Munchkin model rozwoju postaci dzięki losowo dociąganym kartom. Tym razem Munchkinowa mechanika przeniesiona jest do świata w którym rozpoczęła się apokalipsa. Gracze wcielą się w nielicznych szczęśliwców, którzy przeżyli pierwszą falę katastrof i teraz starają się przetrwać w zrujnowanym świecie. Zwyciężą tylko najsilniejsi, najsprytniejsi i posiadający najwięcej użytecznych przedmiotów.

Munchkin Apokalipsa wprowadza nowy, oryginalny sposób ukończenia gry: łamanie pieczęci. Jeśli siedem pieczęci zostanie złamanych nadchodzi apokalipsa i rozgrywka się kończy. Oczywiście nadal istnieje też opcja wygrania gry poprzez zdobycie 10 poziomu.

Pomimo iż Munchkin Apokalipsa jest samodzielną grą, można go również potraktować jako dodatek i łączyć z dowolną inną edycją Munchkina.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.