Gry planszowe

Gears of War

cena: 249,90 zł
Brak towaru

Gra kooperacyjna oparta na popularnej serii gier komputerowych stworzonych przez firmę Epic Games.

Przez krótki moment mieszkańcy Sery poznali iluzję pokoju, którym dane im było się cieszyć tylko do Dnia Wyjścia. Właśnie wtedy horda Szarańczy przybyła bez żadnego ostrzeżenia. Niezliczone rzesze żołnierzy i różnorakich istot wypełzły na powierzchnię ze swoich podziemnych korytarzy. Koalicja Narodów Zjednoczonych (Coalition of Ordered Governments – w skrócie COG) walczyła, chcąc odeprzeć zagrożenie spod ziemi. Jednak linie obrony szybko zostały zmiażdżone. Kiedy zginęły miliardy mieszkańców, ludzkość skierowała swoją broń masowej zagłady na własne miasta, aby zniszczyć wroga, który przejął nad nimi kontrolę. Teraz długa walka z mającym przewagę liczebną wrogiem dociera do ostatniego, desperacko broniącego się bastionu.

Gears of War to gra, w której uczestnicy rozgrywki tworzą grupę żołnierzy COG i przemierzając sieć korytarzy i pomieszczeń, wspólnymi siłami walczą z przerażającą hordą Szarańczy. Rozgrywka toczy się na modularnej planszy z użyciem efektownych, plastikowych figurek. Gracze muszą zmierzyć się z wymagającym, inteligentnym systemem gry, tocząc bój w oparciu o jeden z siedmiu losowo generowanych scenariuszy. Kluczem do zwycięstwa jest ścisła współpraca żołnierzy, osłanianie kompanów, komunikacja i rozważne zabezpieczanie opanowanych lokacji. Tylko taka postawa daje szansę uzyskania taktycznej przewagi nad nieugiętym wrogiem i zadania mu decydującego ciosu w imię ludzkości.

Wypróbujcie szybką i dynamiczną akcję dla 1-4 osób. Zrealizujcie jedną z wielu misji i spróbujcie przetrwać emocjonujący tryb Hordy. Walczcie z inteligentnymi wrogami, z których każdy zachowuje się w inny sposób. Niektórzy chowają się za osłonami, podczas gdy inni szturmują na was całkiem na ślepo. Odtwórzcie klasyczne momenty z gier komputerowych Gears of War oraz Gears of War 2: chowajcie się za osłonami, zasypujcie swoich wrogów ostrzałem na oślep albo rozerwijcie ich na strzępy przy pomocy piły łańcuchowej zamocowanej na waszym karabinie szturmowym!

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.