Gry planszowe

Horror w Arkham

oceny
wasza 4,5
cena: 229,90 zł
Brak towaru

Kooperacyjna przygodowa gra planszowa inspirowana prozą mistrza grozy H.P.Lovecrafta.

Mamy rok 1926. Arkham Massachusetts. W całym mieście otwierają się wrota do niewyobrażalnie koszmarnych wymiarów. Wychodżące z nich plugawe stwory wzbudzają przerażenie i przyprawiają o szaleństwo. Co gorsza, jeśli otworzy się zbyt wiele bram, na świat uwolni się istota o niezgłębionej mocy.

Naprzeciw tych przerażających potworów staje grupa Badaczy, zdeterminowana odeprzeć falę mrocznych sił wszechświata. Jeśli chcą mieć chociaż cień szansy na sukces, będą musieli zgłębić tajemnice Mitów i wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, zaklęcia i broń.

Horror w Arkham to wymagająca gra kooperacyjna, umieszczona w świecie znanym z mitologii Cthulhu. Gracze wcielają się w postacie Badaczy i starają się wspólnymi siłami zapobiec powrotowi Wielkich Przedwiecznych. Każda postać posiada unikatowe zdolności i cechy, które mogą pomoc w określonych aspektach tego zadania. Dodatkowym wsparciem mogą być przedmioty czy sprzymierzeńcy (jeśli się takich wylosuje). Gracze nie mają wiele czasu, a każda ich akcja wplywa jakoś na świat (zwiększa poziom paniki, prowadzi do zamknięcia sklepów etc.).

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.