Gry planszowe

Amour

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 5/6.

Amour, miłość – emocja, której próba zrozumienia od setek lat spędza sen z powiek poetom i filozofom – jest motywem przewodnim tej pięknej układanki. Dwa splecione ze sobą symbole, połączone są w jedno dzięki metalowej płytce ukształtowanej na podobieństwo rajskiego jabłka, zakazanego owocu. Wydobycie ich z tego miłosnego uścisku nie będzie łatwym zadaniem.

Motyw przewodni/wskazówka: miłość.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Amour, podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest oddzielenie symboli Wenus i Marsa od metalowej płytki do której są przytwierdzone.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.