Gry planszowe

Antywirus

Układanka logiczna Smart Games

cena: 79,90 zł
Brak towaru

Wielopoziomowa gra logiczna dla dzieci i dorosłych.

Antywirus to kolejny znakomity zestaw zagadek logicznych z serii Smart Games. Tym razem gracz musi spróbować pozbyć się czerwonego wirusa z organizmu. Chociaż pozornie wydaje się to proste, w komórce (którą symbolizuje plansza do gry) nie ma wiele miejsca co utrudnia ruch. Poza molekułami wirusa znajdują się tam też różne inne cząsteczki, blokując wyjście szkodliwego wirusa. Jakby tego było mało elementy przesuwamy tylko w grupach i tylko po skosie!

Antywirus składa się z 60 różnych zadań, które sprawią, że Twój mózg będzie się musiał porządnie napracować.

Smart Games to seria bardzo popularnych układanek logicznych o zróżnicowanym poziomie trudności. Każda gra z tej serii posiada zadania które doskonale nadadzą się dla bardzo młodych graczy, jak też skomplikowane zagadki, które sprawią, że nawet starzy wyjadacze będą się musieli mocno nagłowić.

Duże zróżnicowanie tematyki, elastyczny poziom trudności i doskonałe, solidne wykonanie sprawiają, że Smart Games zdobyły już setki wiernych fanów i wiele prestiżowych nagród. Idealnie ćwiczą one logiczne myślenie, wyobraźnie przestrzenną, cierpliwość i wytrwałość a nawet zdolności manualne. 

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.