Gry planszowe

Chain

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 6/6.

Chain ma motyw przewrotnie prosty, w porównaniu do trudności jaką sprawia jego rozłożenie. Dostajemy czystą zagadkę logiczną, bez dodatkowych upiększeń czy finezyjnych niuansów. Trzy ogniwa tej pięknej układanki połączone są ze sobą niemalże na stałe. Każdy łańcuch ma jednak słaby punkt, trzeba jedynie cierpliwie go poszukać.

Motyw przewodni/wskazówka: łańcuch.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Chain, podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest oddzielenie od siebie trzech ogniw łańcucha. Niezwykłą cechą tej układanki jest fakt, że tak naprawdę zawiera w sobie trzy alternatywne zagadki – w zależności od tego, które ogniwo wybierzemy jako część środkową.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.