Gry planszowe

Duet

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 5/6.

Ucieczka z więzienia w pojedynkę jest niemalże niemozliwa. Co innego kiedy działamy w zespole. Duet inspirowany jest motywem współpracy dwóch sił w wydostaniu się z niewoli. Pozornie jest to tylko krata z zawieszonym na nim jednym pierścieniem, szybko jednak przekonamy się, że są to w istocie dwa okręgi, połączone ze sobą siłą magnetyczną. Uwolnienie ich z uwięzi kraty stanowi nie lada wyzwanie.

Motyw przewodni/wskazówka: przestrzeń.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Duet, podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest oddzielenie dwóch, złączonych ze sobą pierścieni od metalowej kraty, do której są przytwierdzone.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.