Gry planszowe

Dzień i Noc

Układanka logiczna Smart Games

cena: 99,90 zł
Brak towaru

Wielopoziomowa gra logiczna dla młodszych i starszych dzieci.

Dzień i noc to kolejny znakomity zestaw zagadek logicznych z serii Smart Games. Tym razem gracz musi użyć klocków, żeby ułożyć kształty odpowiadające konkretnym ilustracjom w dołączonej książeczce.

Dzień i Noc składa się z 48 różnych zadań, oddających różnice między dniem a nocą. Pierwsze 24 zadania to zadania dzienne: na obrazkach znajdują się zarówno kształty jak i kolory, przez co gra doskonale nadaje się nawet dla półtorarocznych maluchów. Z kolei zadania od 25 do 48 to zadania nocne: w nocy światło gaśnie i znane są tylko kształty, podczas gdy kolory pozostają zagadką. Ta wersja nadaje się dla nieco starszych dzieci.

Smart Games to seria bardzo popularnych układanek logicznych o zróżnicowanym poziomie trudności. Każda gra z tej serii posiada zadania które doskonale nadadzą się dla bardzo młodych graczy, jak też skomplikowane zagadki, które sprawią, że nawet starzy wyjadacze będą się musieli mocno nagłowić.

Duże zróżnicowanie tematyki, elastyczny poziom trudności i doskonałe, solidne wykonanie sprawiają, że Smart Games zdobyły już setki wiernych fanów i wiele prestiżowych nagród. Idealnie ćwiczą one logiczne myślenie, wyobraźnie przestrzenną, cierpliwość i wytrwałość a nawet zdolności manualne. 

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.