Gry planszowe

Elk

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 6/6.

Walki łosi na rykowisku rozstrzygane są za pomocą ich głównej broni – finezyjnie wygiętych rogów. Zderzenie dwóch par poroży tych majestatycznych zwierząt prowadzi do ciekawie wyglądającej plątaniny kształtów – obrazu, który niewątpliwie zainspirował twórców łamigłówki Elk. Ta pochodząca z końca XIX wieku z Anglii układanka, została odnowiona przez firmę Hanayama. Jest to jedna z najtrudniejszych zagadek w serii .Cast Puzzle.

Motyw przewodni/wskazówka: poroże

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Elk, podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest oddzielenie dwóch, splątanych ze sobą par poroży łosia.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.