Gry planszowe

Enigma

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 6/6.

Enigma to jedna z najbardziej skomplikowanych i tajemniczych łamigłówek w całej historii Cast Puzzle. Nie sposób powiedzieć o niej czegokolwiek ścisłego – jej kształty są ciężkie do opisania, trzeba ją po prostu zobaczyć. Jedyne co na pewno wiadomo o tej niesamowitej układance, to że jest odnowioną wersją zagadki opatentowanej przez Eldona Vaughna – geniusza puzzli z Ameryki. Odświeżona może ponownie testować szare komórki najbardziej doświadczonych wyjadaczy zagadek logicznych.

Motyw przewodni/wskazówka: twist.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Enigma, podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest rozdzielenie trzech splątanych ze sobą elementów.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.