Gry planszowe

Heart

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 4/6.

Miłość – emocja, której próba zrozumienia od setek lat spędza sen z powiek poetom i filozofom – jest motywem przewodnim tej pięknej układanki. Dwa serca połączone są więzami niemal nie do rozerwania. Chociaż rozdzielanie ich może wydawać się nieco smutne, to pamiętaj że druga część twojego zadania polega na ponownym połączeniu ich łańcuchem obustronnej miłości.

Motyw przewodni/wskazówka: miłość.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Heart, podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest oddzielenie od siebie dwóch metalowych serc, związanych metalowym łańcuszkiem.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.