Gry planszowe

Kamuflaż

Układanka logiczna Smart Games

cena: 99,90 zł
Brak towaru

Wielopoziomowa gra logiczna dla dzieci i dorosłych.

Kamuflaż to kolejny znakomity zestaw zagadek logicznych z serii Smart Games. Tym razem gracz musi w odpowiedni sposób ułożyć przezroczyste elementy z namalowanymi arktycznymi zwierzakami, na elementach symbolizujących mroźne przestrzenie bieguna północnego. Nie jest to jednak takie proste, gdyż zwierząt nie można umieszczać na tych samych polach, na których znajdują się ludzie.

Kamuflaż składa się z 48 różnych,  zadań, dzielących się na 4 poziomy trudności. Dostarczają one dużo zabawy i zmuszają mózg do pracy na 110%.

Smart Games to seria bardzo popularnych układanek logicznych o zróżnicowanym poziomie trudności. Każda gra z tej serii posiada zadania które doskonale nadadzą się dla bardzo młodych graczy, jak też skomplikowane zagadki, które sprawią, że nawet starzy wyjadacze będą się musieli mocno nagłowić.

Duże zróżnicowanie tematyki, elastyczny poziom trudności i doskonałe, solidne wykonanie sprawiają, że Smart Games zdobyły już setki wiernych fanów i wiele prestiżowych nagród. Idealnie ćwiczą one logiczne myślenie, wyobraźnie przestrzenną, cierpliwość i wytrwałość a nawet zdolności manualne. 

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.