Gry planszowe

Laby

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 4/6.

Przejście przez labirynt to skomplikowana sztuka. Wyjście jest tylko jedno, a ślepych zaułków dziesiątki. Laby, odnowiona wersja popularnej łamigłówki z 1905, inspirowana jest właśnie tymi siejącymi dezorientację miejscami. Żeby wydostać się z labiryntu wykutego przez mistrzów z Hanayamy,  potrzeba będzie dużo sprytu i wyobraźni.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Laby, podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest oddzielenie od dwóch kręgów. Jeden z nich jest niepełny – co umożliwia przemieszczanie go – zaś drugi pełen jest wyżłobionych rowków, układających się w istny labirynt.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.