Gry planszowe

Ring II

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 5/6.

Pierścienie to typ biżuterii popularny już od czasów starożytnych. W piętnastym wieku co zdolniejsi dworzanie wpadli jednak na pomysł czegoś bardziej wyrafinowanego: sygnetu złożonego z kilku, splecionych ze sobą pierścieni, który stanowi doskonałą zagadkę logiczną. Kunszt wykonania może kusić do użycia takiej łamigłówki jako pierścienia zaręczynowego. Nie trzeba jednak od razu zawierać związku małżeńskiego, żeby móc dobrze się bawić przy próbach rozłożenia tej fenomenalnej układanki.

Ring II jest innym, nieco trudniejszym od Ring rodzajem pierścienia spod znaku Cast Puzzle.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Ring II, podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest rozłożenie podstawowego pierścienia na 5 węższych pierścieni, z których jest złożony.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.