Gry planszowe

3 Traki

Układanka logiczna Smart Games

cena: 99,90 zł
Brak towaru

Wielopoziomowa gra logiczna dla młodszych i starszych dzieci.

3 Traki to kolejny znakomity zestaw zagadek logicznych z serii Smart Games. Tym razem gracz stara się w taki sposób załadować towar na trzy, wesołe ciężarówki, żeby wszystko się zmieściło.

3 Traki jest grą skierowaną do młodszych graczy. Maluchy będą miały dużo frajdy, traktując ciężarówki jak zwykłe zabawki, i bawiąc się nimi w ten sam sposób co zwykłymi, plastikowymi samochodzikami. Z kolei nieco starsze dzieci mogą sięgnąć do 48 różnych zadań, będących doskonałym treningiem dla młodych umysłów

Smart Games to seria bardzo popularnych układanek logicznych o zróżnicowanym poziomie trudności. Każda gra z tej serii posiada zadania które doskonale nadadzą się dla bardzo młodych graczy, jak też skomplikowane zagadki, które sprawią, że nawet starzy wyjadacze będą się musieli mocno nagłowić.

Duże zróżnicowanie tematyki, elastyczny poziom trudności i doskonałe, solidne wykonanie sprawiają, że Smart Games zdobyły już setki wiernych fanów i wiele prestiżowych nagród. Idealnie ćwiczą one logiczne myślenie, wyobraźnie przestrzenną, cierpliwość i wytrwałość a nawet zdolności manualne. 

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.