Gry planszowe

Kamelot Junior

Układanka logiczna Smart Games

cena: 99,90 zł
Brak towaru

Wielopoziomowa gra logiczna dla młodszych i starszych dzieci.

Kamelot Junior to kolejny znakomity zestaw zagadek logicznych z serii Smart Games. Tym razem twórcy gry postawili przed graczem prawdziwie romantyczne zadanie: musi on doprowadzić rycerza do księżniczki, lub księżniczkę do rycerza.

Kamelot Junior jest grą skierowaną do młodszych graczy. Znakomicie wykonane figurki rycerza i księżniczki, oraz drewniane klocki zamku, dostarczą maluchom dużo frajdy z samego układania. Jeśli zaś zdecydują się spróbować sił w zagadkach logicznych gra oferuje im 48 różnych zadań, będących doskonałym treningiem dla ich młodych umysłów

Smart Games to seria bardzo popularnych układanek logicznych o zróżnicowanym poziomie trudności. Każda gra z tej serii posiada zadania które doskonale nadadzą się dla bardzo młodych graczy, jak też skomplikowane zagadki, które sprawią, że nawet starzy wyjadacze będą się musieli mocno nagłowić.

Duże zróżnicowanie tematyki, elastyczny poziom trudności i doskonałe, solidne wykonanie sprawiają, że Smart Games zdobyły już setki wiernych fanów i wiele prestiżowych nagród. Idealnie ćwiczą one logiczne myślenie, wyobraźnie przestrzenną, cierpliwość i wytrwałość a nawet zdolności manualne. 

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.