Gry planszowe

Mądry Zamek

Układanka logiczna Smart Games

cena: 99,90 zł
Brak towaru

Wielopoziomowa gra logiczna dla młodszych i starszych dzieci.

Mądry zamek to kolejny znakomity zestaw zagadek logicznych z serii Smart Games. Tym razem gracz musi wcielić się w średniowiecznego architekta i zbudować wspaniały zamek.

Mądry zamek jest grą skierowaną do młodszych graczy. Drewniane klocki z których buduje się zamek, stanowią doskonałą zabawkę dla wszystkich maluchów uwielbiających budować. Zaś dla młodych fanów gier logicznych Mądry zamek oferuje 48 wciągających zadań, które wciągną ich na długie godziny.

Smart Games to seria bardzo popularnych układanek logicznych o zróżnicowanym poziomie trudności. Każda gra z tej serii posiada zadania które doskonale nadadzą się dla bardzo młodych graczy, jak też skomplikowane zagadki, które sprawią, że nawet starzy wyjadacze będą się musieli mocno nagłowić.

Duże zróżnicowanie tematyki, elastyczny poziom trudności i doskonałe, solidne wykonanie sprawiają, że Smart Games zdobyły już setki wiernych fanów i wiele prestiżowych nagród. Idealnie ćwiczą one logiczne myślenie, wyobraźnie przestrzenną, cierpliwość i wytrwałość a nawet zdolności manualne. 

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.