Gry planszowe

Colorpop

cena: 109,90 zł
Brak towaru

Abstrakcyjna gra logiczna z elementami blefu.

Colorpop to gra, w której gracze starają się usunąć z planszy żetony w wylosowanym przez nich, tajnym kolorze. Muszą być jednak ostrożni: jeśli pozostali gracze zorientują się, jaki kolor staramy się usunąć, zrobią wszystko, żeby nam przeszkodzić,

Usuwanie żetonów jest obwarowane szeregiem zasad. Nie można usunąć pojedynczego żetonu. Grupa, którą można usunąć musi składać się z co najmniej dwóch lub więcej żetonów tego samego koloru, a żetony muszą przylegać do siebie zarówno w pionie jak i poziomie. Gracze nie mogą pasować. Jeśli na planszy znajdują się grupy żetonów, które można usunąć, gracz musi to zrobić. Pusta prowadnica nie może rozdzielać planszy.

Zwycięzcą zostaje osoba, której wszystkie żetony zostaną usunięte z planszy. W innym przypadku gra toczy się tak długo, aż na planszy nie będzie grupy przylegających do siebie żetonów w jednym kolorze. Kiedy wszystkie przylegające do siebie żetony zostaną usunięte, gracze odkrywają swoje tajne żetony i liczą ile żetonów ich koloru zostało na planszy. Osoba z najmniejszą liczbą żetonów wygrywa.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.