Gry planszowe

Tajemnice świątyni

Układanka logiczna Smart Games

cena: 100,00 zł
Brak towaru

Wielopoziomowa gra logiczna dla dzieci i dorosłych. 

Labirynty w tropikalnych dżunglach z reguły są dezorientujące i niebezpieczne. Każdy korytarz może prowadzić do ślepego zaułka, lub – co gorsza – do śmiertelnie niebzpiecznej pułapki. Tajemnice Świątyni podnoszą poziom zagrożenia poprzez wprowadzenie ruchomych ścian, utrudniających poruszanie się po labiryncie. Wystarczy jeden fałszywy krok, żeby skończyć przygodę w brzuchu krokodyla!

Tajemnice Świątyni to kolejny znakomity zestaw zagadek logicznych z serii Smart Games. Tym razem zadaniem gracza jest wydostać pionek z labiryntu o ruchomych ścianach. Trzeba zarówno przesuwać ściany jak i poruszać pionkiem, gdyż pole na którym on się znajduje jest „uziemione”: nie można go przesuwać.

Tajemnice Świątyni  składa się z 48 zadań. Najprostsze można rozwiązać nawet w 10 ruchach, najtrudniejsze mogą zabrać wiele godzin. zanim znajdzie się rozwiązanie.

Smart Games to seria bardzo popularnych układanek logicznych o zróżnicowanym poziomie trudności. Każda gra z tej serii posiada zadania które doskonale nadadzą się dla bardzo młodych graczy, jak też skomplikowane zagadki, które sprawią, że nawet starzy wyjadacze będą się musieli mocno nagłowić.

Duże zróżnicowanie tematyki, elastyczny poziom trudności i doskonałe, solidne wykonanie sprawiają, że Smart Games zdobyły już setki wiernych fanów i wiele prestiżowych nagród. Idealnie ćwiczą one logiczne myślenie, wyobraźnie przestrzenną, cierpliwość i wytrwałość a nawet zdolności manualne. 

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.