Gry planszowe

Bike

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 1/6

Jazda na rowerze może początkowo wydawać się trudna i wymagać użycia dodatkowych kółek. Kiedy już jednak ktoś nauczy się jak jeździć, to umiejętność ta zostaje z nim do końca życia. Podobnie jest z zagadkami logicznymi: pierwsze wydają się skomplikowane i muszą być łatwiejsze niż przeciętne, żeby wyrobić odpowiednie nawyki. Bike to piękna układanka doskonała na start przygody z zagadkami logicznymi.

Motyw przewodni/wskazówka: ścieżki. 

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Bike, podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest uwolnienie złotego pierścienia z roweru, do którego jest przytwierdzony.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.