Gry planszowe

Key

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 1/6

Najlepiej nabywać nowe umiejętności korzystając z przedmiotów, wśród których czujemy się swojsko. Jednym z najbardziej swojskich przedmiotów są klucze, nawet te, które wyglądają jakby pasowały do baśniowej szafy czy antycznej skrzyni. Właśnie takie klucze znaleźć można w układance Key, dlatego też doskonale nadaje się ona dla osób rozpoczynających swoją przygodę z zagadkami logicznymi. Zadanie wydaje się proste rozdzielić dwa klucze trzeba jednak chwilę pomyśleć, żeby tego dokonać. Solidne wykonanie pozwoli nam do woli testować różne rozwiązania, bez niepokoju o stan zagadki.

Motyw przewodni/wskazówka: powiększenie

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Key, podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest oddzielenie od siebie dwóch splecionych kluczy.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.