Gry planszowe

Loop

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 1/6

Loop – urocza zagadka zbudowana na kształt pierścienia – ma jedną z najbardziej urzekających historii wśród wszystkich zagadek Cast Puzzle. Fiński twórca Vesa Timonen stworzył ją na podstawie projektu pierścionka, który wykonał dla swojej dziewczyny. Dzięki związkowi Timonena tysiące fanów zagadek logicznych na całym świecie mogą próbować swoich sił w rozłożeniu tej znakomitej zagadki. Ze względu na niskie skomplikowanie tej układanki jest ona szczególnie polecana osobom rozpoczynającym swoją przygodę z fascynującym światem zagadek logicznych.

Motyw przewodni/wskazówka: synteza. 

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Loop, podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest oddzielenie od siebie dwóch części pierścienia.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.