Gry planszowe

Key 2

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 2/6

Jedna z najpopularniejszych zagadek Cast Puzzle dla początkujących – słynny Key doczekał się nowej, trudniejszej wersji. Zagadka nadaje się zarówno dla osób, które rozwiązały pierwszą wersję i poszukują nowych wyzwań, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze światem układanek logicznych.

Podobnie jak w Key, w Key II naszym zadaniem jest rozdzielić dwa klucze. Tym razem jednak klucze są nieco inne, zaś labirynt ruchów jakie trzeba wykonać, żeby je rozdzielić, jest dużo trudniejszy. Solidne wykonanie mistrza kowalskiego pozwoli nam do woli testować różne rozwiązania, bez niepokoju o stan zagadki.

Motyw przewodni/wskazówka: klucz.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Key II, podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest oddzielenie od siebie dwóch splecionych kluczy.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.