Gry planszowe

Keyring

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 2/6

Keyring to zagadka dająca początkującym miłośnikom zagadek Cast Puzzle jedną, bardzo ważną lekcję: doprowadzenie układanki Cast do stanu początkowego jest równie (jeśli nie bardziej) skomplikowane co jej rozłożenie. Ta znakomita układanka, stworzona przez japońską firmę Hanayama, jest ukończona dopiero, kiedy oba wyrazy („Key” i „Ring”) ponownie układają się w jedno słowo.

Motyw przewodni/wskazówka: para.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Keyring, podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest oddzielenie od siebie dwóch elementów posiadających napisy „Key” i „Ring”.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.