Gry planszowe

Cricket

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 2/6

Krykiet, niezwykle popularna w Wielkiej Brytanii gra, zainspirowała, jedną z klasycznych, angielskich układanek logicznych. Dzięki uprzejmości Jamesa Delgaty'ego i kunsztowi mistrzów z Hanayamy, powstał Cricket – zagadka zawierająca kije do krokieta, umieszczone w wickecie (bramce do krykieta).

Motyw przewodni/wskazówka: bramy.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Cricket, podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest uwolnienie elementu złożonego z sześciu połączonych kijów do krykieta, z wicketu, w którym jest uwięziony.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.