Gry planszowe

Horse

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 2/6

Na Dzikim Zachodzie konie były jednym z najcenniejszych dóbr. Za kradzież konia groziła wysoka kara, nie odstraszało to jednak koniokradów, którzy pod osłoną nocy uciekali z cennymi zwierzętami. Legenda głosi, że jeden ze zdenerwowanych kowbojów zaczął łączyć podkowy w specjalne zamki, które później zainspirowały powstanie sympatycznej zagadki logicznej.

Nie wiadomo ile jest prawdy w tej opowieści, pewne jest jednak, że Horse dostarczy dużo dobrej zabawy każdemu, kto spróbuje poradzić sobie z jego zawiłą konstrukcją. Solidnie wykonany Horse nadaje się zarówno dla łamigłówkowych wyjadaczy jak i dla początkujących łamigłówkowiczów.

Motyw przewodni/wskazówka: konie.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Horse, podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest odłączenie pojedynczej podkowy od dwóch, połączonych ze sobą podków.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.