Gry planszowe

Cuby

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 3/6

Cuby ułożone w pozycji początkowej przypomina nieco uśmiechniętą twarz. Nie jest to jednak dziecięca zabawka, a skomplikowana zagadka logiczna, która dostarczy sporo kłopotów i wiele zabawy każdemu, kto podejmie się jej rozwiązania. Sześcian, w którym uwięziony jest półokrąg, jest istnym labiryntem. Na szczęście zagadka jest solidnie wykonana, dzięki czemu można bez obaw testować wiele różnych strategii i scenariuszy.

Motyw przewodni/wskazówka: przestrzeń (angielskie space można też tłumaczyć jako przestrzeń kosmiczna).

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Cuby, podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest wyjęcie półokręgu z sześciennej kostki.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.