Gry planszowe

O'Gear

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 3/6

Interesująca układanka O'Gear jest produktem kunsztu holenderskiego projektanta puzzli: Oskara van Deventera. Jej konstrukcja przyciąga wzrok i pobudza umysł. Wyjęcie pięcioramiennego mechanizmu z jego sześciennego więzienia nie jest łatwe, daje jednak dużo satysfakcji. Z kolei w swojej pozycji podstawowej, O'Gear znakomicie nadaje się na ozdobę biurka czy stolika.

Motyw przewodni/wskazówka: zęby.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

O'Gear podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest uwolnienie pięcioramiennego elementu z sześciennej kostki.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.