Gry planszowe

Cage

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 3/6

Cage na pierwszy rzut oka nie przypomina typowej klatki. Bardziej może kojarzyć się, z pojemnikiem przechowującym wynik jakiegoś eksperymentu chemicznego. Klatka, czy pojemnik, jest to niewątpliwie znakomita układanka logiczna, której rozwiązanie nie jest łatwe.

Motyw przewodni/wskazówka: klatka.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Cage podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest uwolnienie sześcioramiennego elementu z elementu w kształcie walca.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.