Gry planszowe

Star

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 3/6

Uroboros, wąż pożerający własny ogon, symbolizuje nieskończoność, wieczną przemianę. Na szczęście w przypadku układanki Star czas rozwiązywania nie jest aż tak długi. Wewnątrz elipsy wyznaczonej przez Uroborosa znajduje się niewielka gwiazdka. Wyrwanie jej z objęć więżącego ją węża stanowi ciekawe wyzwanie dla każdego miłośnika łamigłówek.

Motyw przewodni/wskazówka: gwiazda.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Star podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest uwolnienie sześcioramiennej gwiazdki, z kręgu ukształtowanego na podobieństwo węża, pożerającego swój ogon.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.