Gry planszowe

W-U

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 3/6

Czasem inspiracją dla stworzenia jakiejś łamigłówki jest inna łamigłówka. Dokładnie tak jest w przypadku W-U, układanki która kolekcjonerom serii Cast Puzzle natychmiast skojarzy się z inną zagadką: Horse. I całkiem słusznie, gdyż W-U jest bardziej skomplikowaną wersją Horse. Nadaje się on doskonale dla osób, które rozwiązały już Horse i szukają czegoś trudniejszego, jak i dla wszystkich innych fanów dobrych zagadek.

Motyw przewodni/wskazówka: kopyto.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

W-U podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest zdjęcie metalowego okręgu, z elementu wokół którego jest on umieszczony.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.