Gry planszowe

Marble

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 4/6

Angielskie słowo marble posiada dwa znaczenia. Jedno z nich to marmur – drogi i piękny materiał, używany do tworzenia niesamowitych rzeźb i wspaniałych budowli. Drugie to niewielka, szklana kulka używana do popularnej wśród dzieci gry w kulki.

Marble – układanka z serii Cast Puzzle – łączy w sobie oba te znaczenia. Przedstawia ona kulkę, zatopioną w bloku marmuru. Pozory jednak łatwo mogą zmylić, gdyż łamigłówka ta składa się z 4 elementów (a nie jak wydaje się z dwóch).

Motyw przewodni/wskazówka: kula.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Marble podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest rozdzielenie czterech połączonych ze sobą elementów, tworzących jedną figurę.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.