Gry planszowe

Rattle

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 4/6

Rattle składa się z czterech identycznych elementów, połączonych ze sobą luźno, niemal niedbale. Nie daj się jednak zwieź pozorom – jest to konstrukcja solidna i całkiem skomplikowana. Trochę może zająć zanim wpadniesz na prawidłowy sposób rozwiązania tej łamigłówki. Jej twórca sugeruje, że jeśli rozluźnisz się i pozwolisz myślom na swobodny bieg, odpowiedź sama do Ciebie przyjdzie.

Motyw przewodni/wskazówka: rozluźnienie.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Rattle podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest oddzielenie od siebie czterech, identycznych elementów.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.