Gry planszowe

L'Oeuf

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 4/6

L'Oeuf po francusku oznacza jajko i właśnie taki jest ogólny kształt tej ciekawej łamigłówki. L'Oeuf nie jest jednak tak prosta jak jej nazwa mogłaby sugerować – labirynt połączeń pomiędzy dwoma połówkami układanki zaprojektowany został przez wielokrotnie nagradzanego, holenderskiego geniusza, Oskara van Deventera. Solidne wykonanie pozwoli nam do woli testować różne rozwiązania, bez niepokoju o stan zagadki.

Motyw przewodni/wskazówka: jajko.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

L'Oeuf podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest oddzielenie od siebie dwóch płytek, z wytłoczonymi labiryntami.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.  

Newsletter

Szybki kontakt
  • Agnieszkaod 12:00 do 19:00
  • e-mail:agnieszka.trzepacz@grajfer.pl
  • telefon:+48 531 152 675
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.