Gry planszowe

Equa

Cast Puzzle

cena: 39,90 zł
Brak towaru

Piękna, metalowa zagadka logiczna o poziomie trudności 5/6

Na pierwszy rzut oka Equa to rewelacyjnie wykonany model astronomiczny jakiejś planety otoczonej pierścieniem. Wydaje się, że planeta jest zamontowana na stałe w tej konstrukcji, a ruchome pierścienie mają jedynie służyć za dodatkową atrakcję.

Nie dajcie się jednak zwieźć pozorom: Equa jest genialnie zaprojektowaną zagadką logiczną, którą da się rozwiązać. Nie jest to łatwe, ale cóż...Jeżeli sięgacie po łamigłówkę Cast Puzzle poziomu 5, to raczej oczekujecie wyzwania, a nie prostej układanki. Equa jak najbardziej spełni Wasze oczekiwania.

Motyw przewodni/wskazówka: dłoń niebios.

Zagadki z serii Cast Puzzle to „arystokracja” wśród zagadek logicznych. Łączą w sobie elegancję, prostotę i trwałość, jaką daje doskonałe metalowe wykonanie, z fenomenalnym treningiem koncentracji i wyobraźni przestrzennej.

Equa podobnie jak inne układanki z tej serii, polega na rozłączeniu połączonych ze sobą elementów bez użycia siły, a następnie ponownego ich złożenia w jedno (co często okazuje się dużo trudniejsze). W tym przypadku zadaniem jest uwolnienie dwóch niepełnych okręgów z wnętrza modelu astronomicznego.

Cast Puzzle idealnie nadają się do układanie samotnie podczas podróży lub chwili wolnego czasu pomiędzy innymi zajęciami, lub też do wspólnego głowienia się nad prawidłowym rozwiązaniem podczas leniwych, zimowych popołudni. Satysfakcja gwarantowana.

Newsletter

Szybki kontakt
  • Michał od 11:00 do 19:00
  • e-mail:michal.marchwinski@grajfer.pl
  • telefon:697 702 870
  • Mateuszod 11:00 do 19:00
  • e-mail:mateusz.pejas@grajfer.pl
This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.